آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

502 views بار ۱۱ام خرداد ۱۳۹۲ admin اخبار روز , سینمای ایران و جهان بدون نظر

مهران مدیری با مسعود کیمیایی همکاری می کند؟

مسعود کیمیایی که اخیراً پروانه ساخت فیلمنامه تازه‌اش را با نام موقت «کلید شکسته» گرفته، این روزها مشغول انتخاب بازیگر برای فیلم خلوت و جمع و جور تازه است که ظاهراً فقط دو نقش اصلی مهم دارد.

سینمای ما:علیرضا زرین دست که حضورش در این فیلم به عنوان فیلمبردار قطعی‌تر از بقیه عوامل است، درباره جدیدترین اثر مسعود کیمیایی به رسانه‌ها گفته است: “کلید شکسته” یکی از بهترین فیلم‌های کیمیایی خواهد شد. در این فیلم که مضمونی اجتماعی دارد، شخصیت‌ها پرکشش و جذاب پرورانده شده است.

زمانی که فیلمنامه این اثر را خواندم نمی توانستم آن را زمین بگذارم و می توان این فیلمنامه یکدست و جذاب نوشته است.
از بین بازیگران مرد سینمای ایران نام مهران مدیری، رضا عطاران و حمید فرخ‌نژاد به گوش می‌رسد که مسعود کیمیایی قرارست از آنها در جدیدترین پروژه‌اش استفاده کند.

مهران مدیری
مهران مدیری

پیش از این نام پولاد کیمیایی و لیلا حاتمی برای بازی در این فیلم منتشر شده بود، اما به دلیل حضور لیلا حاتمی در فرانسه حضور این بازیگر در این فیلم سینمایی در هاله ای از ابهام قرار دارد ضمن اینکه وی اگر در چند ماه آینده به ایران بیاید قرارست در یک پروژه دیگر حاضر شود.

پیش از این مهران مدیری قرار بود در فیلم “جرم” به جای حامد بهداد با کیمیایی همکاری کند که به دلیل تولید سریال “قهوه تلخ” حضور وی در این فیلم منتفی شد. خبرهای تاییدنشده از قطعی‌شدن حضور مدیری در یکی از نقش‌های این فیلم حکایت دارد؛ آیا مدیری در فیلم “کلید شکسته” فرصت همکاری با کیمیایی را پیدا خواهد کرد یا مثل “ضیافت” و “جرم” این اتفاق نمی‌افتد. یکی از دلایل قطعیت بیشتر حضور مدیری، توانایی و علاقه او به بازی بیلیارد است که در فیلم موضوع اصلی است.

“کلید شکسته” داستان دو جوان را روایت می کند که یک شب در یک باشگاه بیلیارد با زنی روبرو می شوند و در دو راهی تصمیم قرار می گیرند، داستان این فیلم از یک نیمه شب تا صبح روایت می‌شود. همانطور که داستان فیلم نشان می‌دهد نقش زن آن حضوری کلیدی در داستان دارد و باید منتظر ماند و دید این نقش به کدام یک از بازیگران زن سینمای ایران می‌رسد.

پیش از این مسعود کیمیایی دو فیلمنامه “خائن کشی” و “دست تنها” را برای دریافت پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارائه کرده بود که موقعیت ساخت این دو فیلم سینمایی فراهم نشد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب