آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

343 views بار ۹ام بهمن ۱۳۹۰ admin اخبار روز , اخبار سیاسی بدون نظر

تابناک: گروهی از هکرهای اسرائیلی مدعی هستند که شماری از سایت‌های ایران را در واکنش به هک شدن سایت‌های خود، هک و از دسترس خارج کرده‌اند.

این گروه هکری که خود را تیم نیروهای دفاعی اسرائیل نامیده‌اند، اعلام کرده‌اند که این کار را در تلافی هک شدن سایت برخی از روزنامه‌ها و بیمارستان‌های اسرائیلی انجام داده‌اند.

در پیام این گروه آمده است: اگر هکرهای عرب، سایت‌های ما را هک می‌کنند، ما هم ساکت نمی‌نشینیم، ما به همه هکرهای عرب اعلام می‌کنیم که شما سخت در اشتباهید.

این گروه همچنین اعلام کرده که سایت وزارت بهداشت ایران و همچنین سایت شبکه پرس تی وی را هک کرده‌اند؛ اما پیگیری ها نشان می‌دهد که این دو سایت، اکنون در دسترس هستند و مشکلی از این بابت ندارند.

 

این در حالی است که این گروه هکری اسرائیلی، چند سایت کوچک ایرانی به آدرس‌های http: //syakh. ir و http: //www. sarallahco. ir را هک و از دسترس خارج کرده‌اند.

در پیامی که این هکر‌ها روی این دو سایت گذاشته‌اند، آمده است که این سایت توسط نیروهای دفاعی اسرائیل هک و در ادامه این پیام، توهین‌هایی هم به اعراب نوشته شده است.

مدتی است که هک کردن سایت‌های عربی و اسرائیلی میان دو طرف آغاز شده است؛ اما به ظاهر این هکر‌های اسرائیلی می‌پندارند، ایران هم کشور عربی است که برای مقابله به مثل سایت‌های ایرانی را هک کرده‌اند. با وجود این نیز آنان نتوانسته‌اند سایت‌های معتبری در ایران را هک کنند.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب