آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

776 views بار ۸ام مهر ۱۳۹۰ admin بیوگرافی خوانندگان , تفریحی و سرگرمی بدون نظر

۹ راز جالب و خواندنی در مورد زندگی خصوصی مایلی سایرس

9 راز جالب و خواندنی در مورد زندگی خصوصی مایلی سایرس
اما از آنجا که مایلی از ابتدای کودکی اش همیشه در حال خندیدن بود او را «خندان» صدا می‌کردند. در واقع مایلی نام مخفف «اسمایلی» به معنی خندان است. او از زمانیکه شروع به خواندن کرد….

 

۱- ماری نام واقعی “سایرس” نیست.
خواننده کانتری “بیلی ری سایرس” و همسرش نام فرزندشان را “دستینی هوپ” به معنی امید آینده گذاشتند اما از آنجا که مایلی از ابتدای کودکی اش همیشه در حال خندیدن بود او را “خندان” صدا می‌کردند. در واقع مایلی نام مخفف “اسمایلی” به معنی خندان است. او از زمانیکه شروع به خواندن کرد خود را مایلی نامید. اکنون فقط مادربزرگش است که او را با نام واقعی اش صدا می‌کند.

۲- پدرش او را دست چپ کرد!
مایلی هم مانند پدرش چپ دست است. بیلی ری در ابتدای کودکی مایلی او را آموزش می‌داد تا مانند خودش با دست چپ بنویسد چرا که فکر می‌کرد چپ دست ها همه چیز را بسرعت یاد می‌گیرند.

۳- او تحت مراقبت های پزشکی مخصوص بود.
مایلی زمانیکه روی سن می‌رفت دچار مشکلات قلبی می‌شد. ضربان قلبش بسرعت بالا می‌رفت و او اعتماد به نفسش را از دست می‌داد.

۴- مایلی یک مادربزرگ معروف دارد.
“دالی پورتون” مادربزرگ مایلی است. مادربزرگ مایلی در دو اپیزود از “هانا مونتانا” با وی همبازی بوده است.

۵- او یک ترانه نویس جدی است.
او در کنار خوانندگی و بازیگری، بیشتر از ۱۰۰ ترانه نویسی در کارنامه هنری اش دارد. اولین ترانه ای که نوشت آهنگ عاشقانه ای برای جسی مک کارتنی بود. به عقیده مک کارتنی مایلی واقعا باهوش است.

۶- هیچکس او را با دندان های سیمی ‌ندید.
مایلی در سال ۲۰۰۶ دندان هایش را روکش سیمی‌ کرد. اما دندانپزشکش روکش را در عقب دندان هایش قرار داد تا قابل مشاهده نباشند.

۷- او فعالیت هنری اش را خیلی زود آغاز کرد.
اغلب ترانه های مایلی سبک کانتری است مانند پدرش. او زمانیکه کودک بود پشت سن می‌رفت و دسته گل هایی که طرفداران پدرش برای وی پرت می‌کردند برای خودش جمع می‌کرد. اولین آهنگش را نیز با پدرش اجرا کرد.

۸- دوستی صمیمی ‌با هنرپیشه سابق هالیوود
دوستی مایلی و امیلی اوسمنت از آن نوع دوستی هایی است که جدایی در آن راه ندارد. مایلی می‌گوید ما دو شخصیت کاملا متفاوت داریم. اما بیشتر شبیه خواهریم تا دوست. ما مانند دو خواهر همدیگر را دوست داریم. مانند دو خواهر نیز دعوا می‌کنیم.

۹- نقش هانا مونتانا
موفقیت مایلی در فیلم هانا مونتانا او را بیشتر از آهنگهایش معروف کرد. تهیه کنندگان هانا مونتانا می‌گفتند او برای این نقش زیادی کوچک است. اما در نهایت او دراین نقش را بدست آورد و باعث شد مشهورتر شود.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب