آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

523 views بار ۱۴ام مهر ۱۳۹۰ admin تفریحی و سرگرمی , مجله سینما بدون نظر

یک بازیگر سینما تهیه کننده تلویزیون شد
http://www.toppatogh.com/shahr90/08d5a7bc69f4f8f4960199c4d270fef6.jpg

ابوالفضل معصومی فر، مدیر کل صدای استان ها هفته گذشته تاکید کرد با ایجاد رقابت سالم میان همه برنامه سازان و مدیران شبکه های استانی صدا برای دستیابی به تولیدات برتر و کیفی تلاش بیشتری می کنند.

– تلویزیون هفته گذشته در اقدامی بی سابقه یکی از مجموعه های تلویزیونی اش را با عنوان سقوط آزاد به کارگردانی علیرضا امینی در بیلبوردهای شهری تبلیغ کرده است.

– عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در مراسم اختتامیه پنجمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با اشاره به اثبات حاکمیت رسانه بر جهان از مقهور شدن واژه های گذشته در مقابل رسانه ها خبر داد.
– محمدرضا معصوم زادگان، قائم مقام مدیر شبکه تهران درباره جرح و تعدیل های مجموعه سایه روشن گفت: از زمان تولید تا پخش یک سریال اتفاقاتی می افتد که ممکن است منجر به حذف یا جا به جایی برخی سکانس ها و دیالوگ ها شود. از نظر مدیران سیما نیز ریتم سریال نباید کند باشد این مسئله هم ممکن است منجر به تغییراتی شود.
وی درباره حاشیه های به وجود آمده درباره سایه روشن گفت: در عالم نمایش و درام ، مضامین تکراری بسیاری داریم و اقتباس و دراماتیزه کردن ، در آثار نمایشی زیاد بوده است، برخی سریال خارجی زیاد می بینند و به دنبال حاشیه سازی هستند و بیشتر به دنبال این هستند که خودشان را مطرح کنند. سایه روشن شباهتی به سریالی که آنها می گویند ندارد، بلکه آسیب شناسی اجتماعی خانواده هاست.

مدیر شبکه سه سیما در خصوص وضعیت برنامه نود و آغاز به کار شبکه ورزش گفت: این در حیطه اختیارات من نیست و آقای ضرغامی و آقای دارابی تصمیم می گیرند این برنامه کجا باشد.
– مسعود ده نمکی قصد دارد یک مجموعه تلویزیونی برای شبکه یک به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی تهیه کند. او تاکید کرد زبان طنز این مجموعه همانند اخراجی ها نیست.
– حمید شیخ محمدی مدیر رادیو ایران هفته گذشته در نشست خبری اعلام کرد این شبکه رادیویی قصد دارد مراسمی به مناسبت روز جهانی کودک برگزار کند و از فعالان این عرصه تقدیر کند.
– علی دارابی معاون سیما شبکه سه را برای تولید برنامه ای فاخر، جذاب و با مخاطب جوان برای معرفی بهتر شخصیت حضرت امام خمینی (ره) مامور کرد.
– مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه تهران با مصوبه معاونت سیما، مسئولیت شورای هماهنگی برنامه های دهه فجر شبکه های سیما را بر عهده گرفت.
– مدیر شبکه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر هفته گذشته اعلام کرد فیلمنامه مجموعه نوروزی این شبکه را ژوله می نویسد و گروه نویسندگان با سرپرستی او فیلمنامه را می نویسند.

– فرج الله سلحشور تهیه کننده مجموعه قصه های خدا هفته گذشته از تعطیلی این پروژه خبر داد.
– سیدباقر پیشنماززاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما اواخر هفته گذشته از شبکه قرآن رفت و حسن گروسی جایگزین احتمالی او است.
– مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی از تولید مجموعه امام رضا (ع) از بودجه ۱۰ میلیاردی خبر دارد که رویکرد جهانی دارد.
– به همت شبکه یک نیوشا ضغیمی بازیگر سینما تهیه کننده شد. او قرار است یک فیلم تلویزیونی برای این شبکه تهیه کند.
– جمال شورجه، کارگردان با ساخت سریالی با عنوان شبی با خورشید ماجرای سفر امام رضا(ع) در داخل ایران را تصویر می کند.
-عزت الله مهرآوران بازیگر نقش هوشنگ در مجموعه تلویزیونی وضعیت سفید اعلام کرد در این سریال هیچ چیز از نگاه حمید نعمت الله پنهان باقی نمی ماند.
– هفته گذشته مهدی فرجی مدیر شبکه یک از برنامه کمی متفاوت تقدیر کرد. قرار است سری جدید این برنامه تهیه شود.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب