آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

499 views بار ۱۷ام اسفند ۱۳۹۰ admin تفریحی و سرگرمی , مجله سینما بدون نظر

گفتگو اختصاصی با آزیتا لاچینی

پیشکسوتان به راحتی فراموش می شوند

فانتزی-پس از سپری کردن بهترین سال های عمرم در عرصه بازیگری و دوبلاژ، اکنون بیشتر اوقات در خانه به حل جدول می پردازم.

 

آزیتا لاچینی” بازیگر و دوبلور پیشکسوت سینما در خصوص کمرنگ شدن حضورش در عرصه بازیگری گفت: امروزه با توجه به باند بازی ها و حضور بازیگران در سینما، امثال من خانه نشین شده و به حل جدول می پردازند.

وی افزود: وقتی به گذشته کاری خود نگاه می کنم، می بینم از سال ۱۳۳۴ وارد این عرصه شدم و سال ۱۳۴۰ به روی صحنه رفتم.

لاچینی ادامه داد: من در سن ۷۴ سالگی هرگز به دنبال کارگردانان برای دعوت و حضورم در فیلم ها، نخواهم رفت و ناراحتی از این مسئله ندارم.

این بازیگر سریال های تلویزیونی تصریح کرد: سینمای فعلی فقط به فکر گیشه است و به ندرت می توان فیلمی را با مضمون اجتماعی و آموزشی و به معنای واقعی هنر پیدا کرد.

وی افزود: متاسفانه سینما و بازیگران ما در آثار متفاوت به تکرار افتاده اند و هر فیلمی بیشتر فروش کند هنرمندان و کارگردانان آن برنده ترند.

این دوبلور پیشکسوت با بیان این مطلب که این تکرار به ضرر سینمای ایران است، افزود: به موازات بازیگری در عرصه های مختلف به دوبله نیز پرداختم و متاسفم که در هر دو عرصه پیشکسوتان به عرصه فراموشی سپرده شده اند.

بازیگر سریال ” درپناه تو” خاطرنشان کرد: من بیشتر عمر خود را صرف بازی درآثار سینمایی، تلویزیونی و تئاتر کردم و در کنار آن در استودیوهای تاریک دوبله به فعالیت پرداختم و اکنون در خانه نشسته و در صورت دعوت شدن نیز به دوبله می روم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب