آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

518 views بار ۱۹ام شهریور ۱۳۹۰ admin اخبار روز , سینمای ایران و جهان بدون نظر

 کدام بنر «زندگی با چشمان بسته» جمع آوری شد؟+عکس

مشکل بنرهای قبلی این فیلم آن بود که در آن تصویری از فیلم که در آن ترانه علیدوستی بازیگر زن اصلی این فیلم سوار بر دوچرخه بود به عنوان عکس اصلی بنر مورد استفاده قرار گرفته بود که…..

در حالی که ظرف سه روز گذشته تعدادی از بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «زندگی با چشمان بسته» از سطح شهر جمع آوری شده بود از امروز تعدادی بنر جدید جایگزین بنرهای قبلی می شود.
به گزارش شبکه ایران در حالی که ظرف سه روز گذشته تعدادی از بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «زندگی با چشمان بسته» از سطح شهر جمع آوری شده بود از امروز تعدادی بنر جدید جایگزین بنرهای قبلی می شود.
مشکل بنرهای قبلی این فیلم آن بود که در آن تصویری از فیلم که در آن ترانه علیدوستی بازیگر زن اصلی این فیلم سوار بر دوچرخه بود به عنوان عکس اصلی بنر مورد استفاده قرار گرفته بود که همین مساله سوء تفاهماتی را برای برخی ایجاد کرده بود. هرچند معلوم نیست که بنرهای قبلی توسط چه گروهی از سطح شهر جمع شده اند اما برخی اعتقاد دارند عوامل فیلم هم بدشان نمی آمده که چنین اتفاقی برای فیلم آنها رخ دهد چراکه حواشی مرتبط با این مساله کمکی بوده به فروش بیشتر فیلم صدرعاملی و جالب اینکه در همین یکی دو روزی که خبر جمع آوری بنرهای فیلم در رسانه ها پیچیده فروش فیلم نسبتا بهتر شده!

با این حال علی سرتیپی پخش کننده فیلم بعد از هماهنگی با رسول صدرعاملی، تعدادی بنر جدید برای این فیلم سفارش داد که این بنرها از امروز در تعدادی از نقاط مرکزی شهر تهران نصب خواهند شد.
حواشی پیرامون فیلم جدید صدرعاملی در حالی ادامه دارد که همچنان وضعیت اکران این فیلم در شهرستانها نامعلوم است!
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب