آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

616 views بار ۱۵ام تیر ۱۳۹۰ admin اجتماعی , اخبار روز يک نظر

قهوه خانه ممنوع

قهوه خانه

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در اجرای طرح امنیت اخلاقی و با هماهنگی مراجع قضایی ، از ۲۰ تیر امسال ورود زنان به قهوه خانه ها و چایخانه ها ممنوع شد.

واحد مرکزی خبر : سرتیپ ساجدی نیا در نشست خبری افزود: در پی درخواست مردم به ویژه خانواده ها و گله مندی از این موضوع در اجرای طرح امنیت اخلاقی با هماهنگی مراجع قضایی بنا را بر این گذاشتیم که با این معضل برخورد لازم را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: برهمین اساس تصمیم گرفته شد از بیستم تیر۱۳۹۰ ورود زنان به چایخانه ها و قهوه خانه هایی که از مشتریان با قلیان پذیرایی می کنند ، ممنوع شود.

سردار ساجدی نیا گفت: از تاریخ یادشده از ورود زنان به قهوه خانه ها جلوگیری و با قهوه خانه هایی که این بخشنامه را اجرا نکنند طبق ماده ۲۷ قانون نظام صنفی برخورد خواهد شد .

وی درباره سفره خانه ها و رستوران های سنتی گفت: در سفره خانه ها و رستوران های سنتی نظارت می شود اما فعلاً در مرحله نخست ورود زنان تنها به قهوه خانه ها و چایخانه ها ممنوع است.

سردار ساجدی نیا اضافه کرد: حتی اگر حضور آنها در کنار خانواده نیز باشد فرقی در اجرای این بخشنامه نمی کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه گفت:‌ اغلب قهوه خانه ها و چایخانه های پایین شهر مردانه هستند و زنان به این مکان ها وارد نمی شوند اما در بالیا شهر حدود۳۰ تا ۴۰ درصد قهوه خانه ها و چایخانه ها حتی با عنوان دیزی سراها وجود دارند که زنان وارد این مکان ها می شوند که انشاءالله با اجرای این طرح از ورود آنها ممانعت خواهد شد.

وی افزود: پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در این باره نظارت خواهد کرد و اگر قهوه خانه ای زنان را راه دهد برابر قانون با آن برخورد خواهد شد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

۱ نظر ارسال شده
  1. Cindy گفت:

    Enjoyed reading through this, very good stuff, thanks . “We swallow greedily any lie that flatters us, but we sip little by little at a truth we find bi#22r.&t8te1; by Denis Diderot.