آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

598 views بار ۱۶ام شهریور ۱۳۹۰ admin اخبار روز , ورزشی بدون نظر
اولادی: منتظر پشتک خطرناک و جدیدم باشید
۹۰: پشتکی همراه با ریسک و خطر که احتمال دارد حتی جان مهرداد هم به خطر بیفتد! مهرداد اولادی بسیار مصمم است تا خود را به دیدار داربی پایتخت برساند. او در این خصوص خبرهای خوشی برای هواداران تیم سرخ پایتخت دارد.

مهرداد آخرین حرف‌هایش را با ۹۰ در میان گذاشت. این مصاحبه را بخوانید:

 شنیدیم رفتی بیمارستان؟

بله، متاسفانه مسموم شدم و حدود پنج ساعت در بیمارستان بستری شدم.

 نکند کشک بادنجان خورده بودی؟

نه، قیمه بادنجان خوردم و به شدت مسموم شدم و پس از بستری در بیمارستان به زور چند آمپول و سرم دوباره زنده شدم.

 پس به همین خاطر برای تماشای دیدار تیم‌ملی مقابل اندونزی به ورزشگاه آزادی نرفتی؟

اتفاقا درست زمان بازی تیم‌ملی من در بیمارستان بودم و نتوانستم این بازی را حتی از تلویزیون ببینم.

 گل‌های نکونام و آندو را که دیدی؟

بله، صبح روز شنبه از اخبار سیما گل‌های بازی را دیدم واقعا گل‌های جواد و آندو زیبا بود و من هم از بابت این برد پر گل بسیار خوشحال شدم.

 وضعیت پایت چطور است؟

الحمدا… بهترم و پس از چند جلسه تمرین در مشهد و فیزیوتراپی حالا شرایط بهتری دارم و با تمرین صبح و بعدازظهر و پس از این‌که متوجه شدم رباط پایم ترمیم شده، قصد دارم به زودی «دویدن» را شروع کنم تا به لطف خدا خودم را به شرایط مسابقه برسانم. البته من با نظر استیلی به دکتر طباطبایی مراجعه کرده بودم که چون او فشار زیادی روی پایم وارد ساخت و پایم تا حدودی ملتهب شد تصمیم گرفتم از این به بعد در کلینیک باشگاه تمرین کنم.

 قبول داری امکانات کلینیک‌های ما با باشگاه‌های خارجی قابل قیاس نیست؟

بله، شاید باورتان نشود اما وقتی عضو تیم الشباب بودم تقریبا با چنین مصدومیتی مواجه شدم و پایم پیچ خورد اما دو هفته‌ای مصدومیتم برطرف شد چون در کلینیک باشگاه الشباب دو، سه دستگاه بسیار گران‌قیمت وجود داشت ضمن این‌که محل تمرین، استخر، سونا و جکوزی بسیار به هم نزدیک بود. در این خصوص می‌توانید از ایمان مبعلی هم بپرسید. پزشک تیم مرا دو هفته‌ای به شرایط مسابقه رساند که برای خودم هم غیرقابل باور بود.

 نمونه دستگاه‌های کلینیک باشگاه الشباب را در ایران دیده‌ای؟

نه، در کلینیک باشگاه الشباب دو، سه دستگاه حدود ۱۸ تا ۲۵ میلیون تومانی وجود دارد که متاسفانه باشگاه‌های ما نمی‌توانند نمونه چنین دستگاه‌هایی را خریداری کنند!

 وقتی به کلینیک خصوص مراجعه کردی چقدر از جیب خودت هزینه کردی؟

حدود سه میلیون تومان! البته این پول فدای سرم، اما من می‌خواستم به هواداران و مردم بگویم خودم بیشتر از سایرین دوست دارم خیلی زود از بند مصدومیت رها شوم. باور کنید هر بازیکنی جای من بود این کار را نمی‌کرد. خدا شاهد است هدف من این بود که خیلی زود به شرایط مسابقه برگردم. فقط همین، ضمن این‌که با بزرگترهای تیم مخصوصا آقای استیلی در این خصوص مشورت کردم.

 در خصوص دیدار داربی چه نظری دارید؟

تلاش می‌کنم به این بازی برسم. البته اگر خدا بخواهد.

 دلت برای گلزنی و زدن پشتک تنگ نشده است؟

دلم خیلی برای پشتک زدن تنگ شده است، مخصوصا برای گلزنی به استقلال بی‌تابی می‌کنم. البته یک پشتک جدید با ریسک و خطر فراوان دارم که تاکنون در هیچ ورزشگاهی نمونه آن را ندیده‌اید! به هر تیمی که برای اولین بار گل بزنم پشتک جدید مرا خواهید دید. پشتکی که بسیار خطرناک است و حتی امکان دارد به شدت آسیب ببینم. به هر حال من قطعا به بازی ذوب‌آهن نمی‌رسم اما بسیار امیدوارم که به بازی استقلال برسم.

 واقعا؟

اگر صبر کنید ان‌شاا… به زودی می‌بینید.

در خصوص پیوستن به اردوی تیم‌ملی چه نظری دارید؟

کی‌روش هم مثل استیلی به «زمان» نیاز دارد تا بر تیم تسلط کافی داشته باشد آرزوهای من هم که دوباره برآورده شد، هم به تیم‌ملی و هم به پرسپولیس برگشتم. فقط از هواداران می‌خواهم مرا خوب دعا کنند که از بند این بدشانسی‌ها رها شوم.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب