آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

416 views بار ۲۸ام آبان ۱۳۹۰ admin اخبار روز , ورزشی بدون نظر

ملی ‌پوشان پینگ ‌پنگ معرفی شدند

ملی ‌پوشان پینگ ‌پنگ معرفی شدند/ خبری از سرمربی نیست!

روز گذشته مسابقات انتخابی تیم ملی پینگ‌پنگ ایران به پایان رسید و چهره ۴ ملی‌پوش ایران برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک مشخص شد. به این ترتیب نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، پوریا عمرانی و محمدرضا اخلاق‌پسند از ۱۹ تا ۲۱ دی‌ماه رقابت‌های خود را برای کسب سهمیه المپیک با پینگ‌پنگ‌بازان منطقه آسیای میانه برگزار خواهند کرد تا در پایان نفر قهرمان راهی لندن شود.

مسابقات انتخابی تیم ملی در حالی پایان یافت که هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی پینگ‌پنگ مشخص نیست، البته طبق قرارداد فدراسیون با کمپ اشلاگر، ریچارد پروژه به عنوان سرمربی ایران اعلام می‌شود، اما این مربی تنها در این کمپ حضور دارد و زمانی ملی‌پوشان ایران را هدایت می‌کند که تمرینات در این کمپ برگزار شود و نمی‌توان به عنوان مربی تمام وقت از او نام برد.

همین امر باعث شد تا فدراسیون، کادر فنی ایرانی برای تیم ملی مشخص کند. در همین راستا و پس از اتفاقات اراک و اعتصاب بازیکنان فدراسیون، ابراهیم علیدخت را به عنوان مدیر فنی و مربی معرفی کرد، اما دیری نگذشت که وی از سمت خود استعفا کرد و بار دیگر تیم ملی بدون مربی باقی ماند.

با گذشت چندماه از این امر هنوز تکلیف مربی تیم ملی مشخص نشده است، این در حالی است که نفرات تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک مشخص شده است.

مسئولان فدراسیون اعلام کردند که سرمربی تیم ملی تا هفته آینده اعلام خواهد شد، اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد حضور مربی تمام وقت باتجربه در کنار ملی‌پوشان است، البته در کنار این امر باید به فرصت آشنایی بازیکنان و مربی نیز اشاره کرد که طبیعتاً این امر زمانی محقق خواهد شد که هر چه زودتر تکلیف کادر فنی مشخص شود.
قلعه ‌نویی

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب