آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

489 views بار ۱۵ام مرداد ۱۳۹۰ admin اخبار برتر , اخبار روز , اخبار سیاسی بدون نظر
پوتیـن قدرت بدنی اش را به رخ می‌کشد

نخست‌وزیر روسیه با تلاش برای خم‌کردن یک ماهیتابه، بالارفتن از یک دیوار صخره‌ نوردی و شرکت در رقابت مچ‌اندازی طی یک روز قدرت بدنی خود را پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۲ به رخ کشید.

ایسنا:به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، ولادیمیر پوتین، نخست‌وزیر ۵۸ ساله روسیه در اردوی جوانان کرملین در ۲۳۰ مایلی شمال‌غرب مسکو حضور پیدا کرد و در مقابل هزاران تن از “وطن‌پرستان جوان روس” قدرت‌ بدنی خود را به رخ کشید.هرساله سازمان‌دهندگان این اردو، جوانان روس را تشویق می‌کنند تا از ولادیمیر پوتین ستایش کنند.

در این اردو پوتین همچنین در سخنان تند و تیزی، آمریکا را انگل اقتصاد جهان خواند. اما بیش از همه اعمال خارق‌العاده فیزیکی وی بود که مخاطبان جوان را به وجد آورد.

در تصاویر ارائه شده پوتین در حال خم کردن یک ماهیتابه با دستان خود است اما معلوم نیست که آیا موفق به انجام این کار شده یا خیر.

یکی دیگر از تصاویر پوتین در حالی که از یک دیوار صخره‌نوردی مصنوعی به شیوه مرد عنکبوتی بدون تجهیزات و یا کلاه ایمنی بالا می‌رود، نمایش داده شده است.

عکس دیگری نیز وی را مثل یک وزنه‌بردار که هالتری پر از وزنه‌های سنگین را در پشت خود به حال تعادل درمی‌آورد،‌ نشان می‌دهد.

ولادیمیر پوتین در ماه‌های اخیر دست به فعالیت‌هایی در راستای جلب توجه عمومی زده و گمانه‌زنی‌هایی را مطرح ساخته مبنی بر اینکه قصد دارد در ماه مارس آینده در انتخابات ریاست‌جمهوری کاندیدا شود.

وی که شیفته ورزش‌های جودو و شنا است از تائید کاندیداتوری خود در انتخابات خودداری و اعلام کرده است که در زمانی نزدیک به ماه مارس همه‌چیز را فاش خواهد ساخت. اما اقدامات اخیر که وی را همچنان فردی برخوردار از قدرت بدنی بالا نشان می‌دهد، نشان‌دهنده این است که وی امکان کاندیداتوری خود را جدی می‌گیرد.

حزب حاکم “روسیه متحد” اخیرا ویدیوئی را پیش از انتخابات پارلمانی در ماه دسامبر منتشر کرده که پوتین را به عنوان فردی که معمار رنسانس روسیه پس از اتحاد جماهیر شوروی است، نشان می‌دهد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب