آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

636 views بار ۲۲ام دی ۱۳۹۰ admin انواع فال بدون نظر

زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد

زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد! +عکس

زنی که ۲۰۰ کیلو وزن کم کرده است تا خودرا از مرگ نجات دهد به عنوان برترین زن سال ۲۰۱۱ در زمینه لاغری شناخته شد. کارول رایت ۵۴ ساله زنی است که حدود ۳۰۰ کیلو وزن داشته است و حتی قادر نبوده است که کارهای شخصی اش نظیر پوشیدن کفش و لباس شستن و حتی بالارفتن از پله را انجام دهد.

زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد! +عکس ، www.irannaz.com
او تنها در طی دوسال موفق شد نزدیک ۲۰۰ کیلوگرم وزن کم کند و ۱۲ سایز از دور کمر خود را کاهش دهد. او میگوید روند چاقی اش زمانی شروع شد که به عنوان کارگر یک ساندویچی مشغول کار شد. او میگوید از وقتی یادم می آید همه مرا  کارول چاق خطاب می کردند. به خاطر سایز بالای لباسم همه مرا مسخره میکردند.
زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد! +عکس ، www.irannaz.com
او اضافه میکند بارها تصمیم به کاهش وزنم گرفتم اما دوباره خوردن را شروع کردم. از سال ۲۰۰۷ ناگهان روند چاق شدنم سریع شد و کنترلش از دست من خارج گشت به طوریکه به خاطر درد زانوهایم زمین گیر شدمو  وقتی به دکتر مراجعه کردم گفت اگر این روند ادامه یابد تا دو سال آینده مرگ در انتظارت خواهد بود.
زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد! +عکس ، www.irannaz.com
او به قدری چاق بود که در طی یک سال تنها توانست ۴ بار از خانه خارج شود اما به خاطر نجات از مرگ طی دوسال  خود را چنان لاغر کرد که تعجب همگان را برانگیخت. او می گوید بعد از سالها تازه احساس میکنم انسان نرمالی هستم.
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب