آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

780 views بار ۱۵ام مهر ۱۳۹۰ admin برنامه های تلویزیون , تفریحی و سرگرمی يک نظر

دعای مجری تلویزیون
http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1390/6/2/26955_725.jpg

 بخش خبری «صرفاً جهت اطلاع» امشب به تعارفات سیاسی، اختلاس سه هزار میلیاردی و گرایش‌های نیویورکی ترکیه در مناسبات بین‌المللی اشاره داشت.

این برنامه خبری تصاویری از ورود روسای قوای مجریه و مقننه به سالن اجلاس سران در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، با عنوان «تعارفات سیاسی» را پخش کرد. مجری برنامه هم به شوخی گفت: «علی آقا شما بفرما، نه به جان محمود نمیشه، شما بفرمایید!» او سپس دعایی خواند و از مردم خواست تا آمین بگویند: خدایا همه سیاستمداران ما رادر خفا و آشکار اهل مدارا بدار!

«راه رسیدن به امپراتوری عثمانی از روسیه می‌گذرد یا نیویورک؟» این عنوان گزارش خبر دیگری در برنامه صرفاً جهت اطلاع بود که به استقرار سپر دفاع موشکی ناتو در ترکیه و مذاکرات سران این کشور با مقامات دیگر کشورها اشاره داشت و به کنایه می‌گفت: «اردوغان و بر و بچ مسابقه دو گذاشته‌اند اما بچه عثمانی‌ها(!) اینقدر ورجه وورجه نکنید»

دو گزارش این برنامه هم به وام گرفتن از بانک‌ها و اختلاس سه هزار میلیاردی اشاره داشت. نخست گوشه‌ای از سخنرانی استانی محمود احمدی‌نژاد که از کاهش بهره وام بانکی سخن گفته و خطاب به مردم وعده داد: کار بانک‌ها رو درست می‌کنم تا تکلیف وام‌ها را درست کنند. شما که می‌دانید بانک‌ها چطوری با آدم راه می‌‌آیند؟ مجری برنامه هم در پاسخ به سوال احمدی‌نژاد گفت: بله ما که می‌دانیم!

در ادامه این بخش از پیامکی یاد شد که به قول مجری این برنامه «صرفاً جهت اطلاعی بود». پیامکی که یکی دو روز پیش در ستون گفت و شنود روزنامه کیهان نیز چاپ شد با این محتوا: «گردان پشت میدون مین رسیده و زمین گیر شده بود. چند نفر رفتند معبر باز کنند. او هم رفت، ۱۵ ساله بود. چند قدم که رفت، برگشت. یعنی ترسیده؟! خب! ترس هم داشت! او اما، پوتین‌هایش را به یکی از بچه‌ها داد و گفت؛ تازه از گردان گرفتم، حیفه! بیت‌الماله!… پابرهنه رفت!… راستی ۳ هزار میلیارد تومن چندتا پوتین میشه؟!»

پایان‌بخش این برنامه هم این جمله مجری بود که گفت: ۱۰ ساله به فرمان ده ماده‌ای رهبری عمل نکردید تا اینکه گند فساد اخیر، حال همه رو بد کرده است. نکند این بی‌توجهی‌ها در زمینه‌های دیگر هم تکرار شود.

پخش تصاویری از بیل‌بوردهای خیابانی در قائم شهر که طی آن استاندار از شهردار تقدیر کرده بود و شهردار از روی وجد زیاد آن را در سراسر شهر به نمایش درآورده بود و همچنین اعتراض به دو نوع بازی کامپیوتری جنگی یکی به دلیل تصاویر مستهجن آن و دیگری به دلیل عنوانش که «گنج جنگ» نام داشت؛ از دیگر گزارش‌های این برنامه خبری بود. به گفته مجری صرفاً جهت اطلاع تنها دفاع مقدس بود که در آن، جنگ یک گنج بود و نباید بازی‌های کامپیوتری به نوعی طراحی شوند که بچه‌ها عاشق جنگ شوند

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

۱ نظر ارسال شده
  1. ماهان گفت:

    عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی