آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

574 views بار ۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۰ admin اخبار روز , حوادث بدون نظر

جوانی که پس از قتل یک دختر، جسد او را در بیابان سوزانده بود، از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

جسد دختر را خواستگار آتش زد

به گزارش «جام‌جم»، روز دوم اردیبهشت والدین دختر ۲۱ ساله‌ای با حضور در کلانتری ۱۲۹ جامی با ارائه شکایتی عنوان کردند چند ساعتی است که از فرزند خود اطلاعی ندارند و تمام تلاش‌ها برای یافتن او بی‌نتیجه بوده است.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط و صدور دستور قضایی، تحقیق برای یافتن دختر گمشده در شعبه ۱۱ پلیس آگاهی آغاز شد.

یک روز پس از این شکایت، کارگران یک ساختمان در حال ساخت در خیابان ولی‌عصر(عج)‌ با مشاهده شعله‌های آتش روی بام ساختمان، پس از خاموش کردن آن، چشمشان به تعدادی مدارک شناسایی افتاد که متعلق به دختری بود.

با تحویل بقایای مدارک به کلانتری و بررسی آن، والدین دختر گمشده به کلانتری احضار شدند و تایید کردند این مدارک متعلق به فرزند گمشده‌شان است.

کشف جسد سوخته

۲ روز پس از تشکیل پرونده، روز چهارم اردیبهشت راننده سرویس یکی از کارخانه‌های تولیدی در مسیر حرکت خود در بزرگراه تهران ـ قم، متوجه جنازه‌ای شد که درون یک چادر خودرو به آتش کشیده شده است.

سایت فانتزی : در پی تماس مرد راننده با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد پس از حضور در محل موضوع را به بازپرس کشیک و پلیس آگاهی اطلاع دادند.

با حضور ماموران در محل و تحقیقات اولیه، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و با بررسی پرونده افراد گمشده و دعوت از والدین دختر گمشده آنها با شناسایی ساعت مچی دخترشان، هویت او را تایید کردند.

با شناسایی جسد دختر گمشده:سایت فانتزی‌: ، پرونده به دستور بازپرس شهریاری برای ادامه تحقیقات در دستور کار ماموران شعبه ۱۰ پلیس آگاهی قرار گرفت.

با شروع تحقیقات ماموران اطلاع یافتند از چندی پیش جوانی که از همسایه‌های مقتول است، به این دختر ابراز علاقه می‌کرده و قصد ازدواج با او را داشته است.

با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات میدانی پلیس مشخص کرد خانه وی در نزدیکی ساختمانی قرار دارد که روی بام آن مدارک شناسایی مقتول به آتش کشیده شده بود.

دستگیری متهم

با جمع‌بندی اطلاعات و دستور قضایی،سایت فانتزی : جوان روز گذشته دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی، ابتدا منکر جنایت شد؛ اما در ادامه تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت: از چندی پیش به وی( مقتول) علاقه داشتم و می‌خواستم با او ازدواج کنم. روز حادثه به اتفاق به خانه‌مان رفتیم و چون کسی در خانه نبود، او در راه‌پله انتظار مرا می‌کشید که دقایقی بعد میان ما مشاجره و درگیری لفظی پیش آمد. برای یک لحظه عصبانی شده و او را هل دادم که سرش به لبه پله برخورد کرد. متهم افزود: در پی این حادثه متوجه شدم او نفس نمی‌کشد، بشدت ترسیدم و جسد را به بام خانه منتقل کردم. نیمه‌های شب جسد را درون چادر خودروی پدرم پیچیدم و با انتقال به خارج از شهر آن را به آتش کشیدم و روز بعد نیز مدارک شناسایی او را آتش زدم.

در پی این اعترافات، بازپرس ویژه قتل تهران با صدور قرار بازداشت موقت، متهم را برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار داد تا درخصوص دیگر ابعاد پرونده تحقیق شود.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب