آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

ثروتمندان هالیوودی پول خود را کجا خرج می‌کنند؟!! (+عکس)
بازیگر معروف فیلم‌های «گردشگر» و «آقا و خانم اسمیت» سال ۲۰۰۷ برای دختر دو نیم ساله خود یک کیف چرم مارک والنتینو خرید. این کیف حدودا….
سینماگران و خواننده‌های ثروتمند بسته به علایق خود دستمزدهای میلیونی خود را خرج خرید ملک یا کادوی تولد می‌کنند.
دانیل رادکلیف
دانیل رادکلیف
بازیگر مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» چندان اهل ولخرجی نیست، اما او که برای فیلم آخر خود ۲۵ میلیون دلار دستمزد گرفته سال ۲۰۰۷ برای خرید پتویی مارک «Savior» که اختصاصی برای او طراحی شده بود، ۱۷ هزار دلار پول خرج کرد.
بیانسه
این خواننده برای شرکت در جوایز BET سال ۲۰۰۷ حدود ۱۰۰ هزار دلار خرج خرید لباس خود کرد. او سال ۲۰۱۰ برای هدیه تولد ۴۱ سالگی همسرش جی-زی دو میلیون دلار خرج کرد و اتوموبیل بوگاتی ویرون گرند اسپورت را که سریعترین خودرو جهان است برای او خرید
استیون اسپیلبرگ
استیون اسپیلبرگ
کارگردان معروف سال ۱۹۸۲ برای خریدن «رُزباد»، سورتمه معروف فیلم «همشهری کین» اورسن ولز ۶۰ هزار و ۵۰۰ دلار پول خرج کرد. اسپیلبرگ در این مورد گفته است: «همشهری کین کلاسیک‌ترین فیلم تاریخ است و این سورتمه نماد کیفیت در صنعت سینماست.»
جاستین بیبر
جاستین بیبر
این خواننده جوان که خیلی سریع به پول و شهرت رسید، برای هر دفعه آرایش موی خود مبلغ ۷۵۰ دلار به آرایشگرش می‌پرداخت.
http://khabaronline.ir/images/2011/6/11-6-21-837535.jpg
مایک تایسون
مایک تایسون
که در فیلم «خماری» حضور داشت به جمع‌آوری و نگهداری ببر بنگال شهرت دارد. قیمت هر ببر بنگال ۱۴۰ هزار دلار و هزینه نگهداری هر عدد در سال ۱۲۵ هزار دلار است. او حتی برای خرید یک وان حمام مبلغ دو میلیون دلار هزینه کرده بود. چند وقت پیش او اعلام ورشکستگی کرد، اما چندی است وضع مالی‌اش رو به بهبودی گذاشته.
سلین دیون
سلین دیون
این خواننده برای اجرای موسیقی در سالن قصر سزار مبلغ دو میلیون دلار خرج قرار دادن دستگاه‌های مرطوب‌کننده در سالن کرد تا آب و هوای گرم لاس‌وگاس به تارهای صوتی‌اش صدمه نزند. این دستگاه در محل ایستادن خواننده رطوبت ۵۵ درصد تولید می‌کرد.
http://khabaronline.ir/images/2011/6/11-6-21-839187.jpg
پی. دیدی
این خواننده برای تولد ۱۶ سالگی پسرش در سال ۲۰۱۰ یک اتوموبیل مای‌باخ به قیمت ۳۶۰ هزار دلار خرید. علاوه بر این یک چک به مبلغ ۱۰ هزار دلار هم به او داد که پسرش آن را به زلزله‌زدگان هائیتی اهدا کرد.
آنجلینا جولی
آنجلینا جولی
بازیگر معروف فیلم‌های «گردشگر» و «آقا و خانم اسمیت» سال ۲۰۰۷ برای دختر دو نیم ساله خود یک کیف چرم مارک والنتینو خرید. این کیف حدودا هزار و ۸۰۰ دلار قیمت دارد، اما کیفی که جولی به دخترش هدیه داد بطور اختصاصی برای او طراحی شده بود و قیمت بالاتری داشت.
http://khabaronline.ir/images/2011/6/11-6-21-840539.jpg
کیم بیسینگر
بازیگر پردرآمد دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ و برنده جایزه اسکار برای «محرمانه لس‌آنجلس» در سال ۱۹۸۹ در ایالت جورجیا هزار و ۷۵۱ هکتار از شهر بارسلتون را خرید. گفته می‌شود این خرید ۱۰ میلیون دلار برای او آب خورده است. او دلیل این خرید را مناسب بودن بارسلتون برای فیلمبرداری عنوان کرده بود.
نیکلاس کیج
نیکلاس کیج
قبل از اینکه این بازیگر دچار مشکلات متعدد خانوادگی و مالی شود یکی از ولخرج‌ترین اهالی هالیوود بود. او صاحب یک جمجمه دایناسور به قدمت ۶۵ میلیون سال است، علاوه بر این صاحب یک هواپیمای جت، دو کشتی تفریحی، سه قصر، دو جزیره در باهاماس، ۱۵ عمارت در سراسر دنیا و ۵۰ اتوموبیل اسپورت است.
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب