آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

840 views بار ۳۰ام بهمن ۱۳۹۰ admin اجتماعی , اخبار روز بدون نظر

تولید ۲۰۶ اتوماتیک متوقف شد

فانتزی:حسین اردوخانی با اشاره به اینکه افزایش قیمت خودرو در یک ماهه گذشته نداشته ایم، اظهار داشت: سازمان حمایت به شدت در حال کنترل قیمت ها بوده و به همین دلیل افزایش قیمتی در بازار خودرو در این مدت نداشته ایم.

 

وی ادامه داد: اگر افزایش قیمتی وجود داشته از سوی بازاریان است و از آنجایی که خودرو پیش از مصرف کننده به دست دلالان می رسد، قیمت برخی از خودرو ها رو به افزایش است.

رییس اتحادیه فروشنگان خودرو تصریح کرد: برخی خودروها مانند ۲۰۶ اتوماتیک به دلیل مشکلات شرکت در تامین گریبکس آن، دیگر تولید نمی شود و عدم تولید آن عاملی برای رشد قیمت آنها شده است.(قیمت ۲۰۶ اتوماتیک در هفته گذشته بیش از ۲ میلیون تومان گران شد)

اردوخانی در خصوص خودرو های وارداتی تاکید کرد: پیش فروش خودرو وارداتی از سوی شرکت های غیر معتبر در روزهای اخیر آغاز شده که این اقدام نه تنها مورد تایید اتحادیه نبوده بلکه اتحادیه در حال پی گیری و بستن این واحد ها است به همین جهت مردم از خرید خودرو خارجی پیش فروش از این شرکت ها خودداری کنند.

وی تصریح کرد: پی گیری های اتحادیه نشان می دهد بسیاری از این شرکت ها با نام های جعلی فعالیت می کنند و هدف آنها تنها سود جوبی از شرایط کنونی بازار است.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب