آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

578 views بار ۲۲ام فروردین ۱۳۹۰ admin اجتماعی , اخبار روز بدون نظر

تغییر کد تمام شهرستان‌های استان تهران

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، با اشاره به دور سوم از سفرهای استانی هیئت دولت به استان تهران گفت: یکی از مصوبات سفر سوم دولت به استان این بود که کد تلفن‌های تمام شهرستان‌های استان تهران تغییر کند.فارس: کد تمام شهرستان‌های استان تهران از ۲۷ اردیبهشت ماه امسال به “۰۲۱ ” تغییر می‌کند.

وی در این باره افزود: براساس مصوبه دولت، قرار شده بود که کد تلفن‌های شهرستان‌های استان تهران به ۰۲۱ تغییر یافته و با کد شهر تهران همسان شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: در همین رابطه با همکاری وزیر ارتباطات و مسئولان امر این مهم از ۲۷ اردیبهشت‌ ماه امسال محقق شده و کد تلفن‌های تمام شهرستان‌های استان تهران به “۰۲۱ ” تغییر می‌یابد.

براساس این گزارش مرتضی تمدن استاندار تهران اخیراً در گفت‌وگویی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است کد تلفن تمام شهرستان‌های استان تهران “۰۲۱ ” شود، گفته بود که این کار در حال انجام است اما با توجه به اینکه مخابرات به بخش خصوصی واگذار شده و برداشتن کد شهرستان‌ها هزینه‌هایی برای شرکت مخابرات به دنبال دارد از این رو دولت با پرداخت هزینه‌ها، این کار را انجام خواهد داد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب