آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

633 views بار ۱۹ام شهریور ۱۳۹۰ admin اخبار روز , سینمای ایران و جهان بدون نظر

بهترین انیمیشن 2011 انتخاب شد

«رنگو» نام سوسماری است که به صورت ناگهانی به یک شهر شلوغ و پر هیاهو سفر می کند، شهری که بی قانونی در آن بیداد می کند و….

مسئولان برگزارکننده این دوره از مراسم اهدای جوایز هالیوود، جایزه بهترین انیمیشن پانزدهمین دوره این مراسم را به «رنگو» به کارگردانی گور وربینسکی اهدا می کنند.

سینما پرس)، مسئولان برگزارکننده این دوره از مراسم اهدای جوایز هالیوود (Hollywood Film Awards)، روز گذشته اعلام کردند که جایزه بهترین انیمیشن پانزدهمین دوره این مراسم را به «رنگو» به کارگردانی گور وربینسکی اهدا می کنند.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورتر، پانزدهمین دوره مراسم اهدای جوایز هالیوود که با عنوان جشنواره فیلم هالیوود (Hollywood Film Festival) نیز خوانده می شود در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) زمستان سال جاری در هتل بورلی هیلتون شهر لوس آنجلس برگزار می شود.
«راتاتویل» (Ratatouille)، «وال-ای» (Wall-E)، «بالا» (Up) و «داستان اسباب بازی ۳» (Toy Story 3) به ترتیب در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ میلادی جایزه بهترین انیمیشن مراسم اهدای جوایز هالیوود را دریافت کرده اند.
انیمیشن رنگو که بازگران مطرحی مانند جانی دپ، ایسلا فیشر، آبیگایل برسلین، آلفرد مولینا، بیل نای، هری دین استانتون، ریس واین استون و تیموتی اولیفانت به جای شخصیت های آن حرف زده اند، در تاریخ ۴ مارچ (۱۴ اسفند) زمستان سال گذشته روی پرده سینماهای آمریکای شمالی و سایر کشورهای جهان رفته است و در آن زمان توانست فروشی برابر با ۲۴۲ میلیون دلار را برای خود رقم بزند.
همچنین جان لوگان نویسنده فیلم نامه «رنگو» است و «رنگو» نام سوسماری است که به صورت ناگهانی به یک شهر شلوغ و پر هیاهو سفر می کند، شهری که بی قانونی در آن بیداد می کند و شهروندان آن به دنبال یک کلانتر جدید می گردند.
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب