آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

569 views بار ۱۳ام تیر ۱۳۹۱ admin اخبار روز , ورزشی بدون نظر

در کانادا باشگاهی ورزشی وجود دارد که از ورود زنان لاغر و استخوانی به این ورزشگاه خودداری کرده و تنها خانمهای چاق و سنگین وزن را به عضویت میپذیرد. لوئیس گرین موسس این باشگاه میگوید  تمام تسهیلات این باشگاه متعلق به خانم های سنگین وزن است و خانمهای لاغر حق ورود به باشگاه را ندارند. اگر کسی بخواهد در این باشگاه ثبت نام کند و به اندازه کافی چاق نباشد عضویت او پذیرفته نمیشود.

 

خانم چاق

 

اکثر مشتری های این باشگاه زنان بین ۳۵ تا ۵۵ ساله هستند. این سالن ورزشی از سال ۲۰۰۸ افتتاح شده است. تسهیلات این باشگاه شامل بدنسازی شخصی ، ورزش گروهی، تورهای ماهیانه، دوید ن و دوچرخه سواری و پیاده روی و بوکس و فعالیتهای دیگر است. موسس این باشگاه میگوید حضور زنان لاغر باعث نا امیدی و یاس زنان چاق در ورزشگاه ها میشود و همین مسئله باعث میشود آنها سریعا سرخورده شده و ورزش را رها کنند .

 

خانم چاق

یکی از مشتریان این باشگاه که زنی ۴۵ ساله است میگوید من بارها اقدام کردم که در باشگاهی ثبت نام کرده و ورزش کنم تا لاغر شوم اما واقعا کار کردن در کنار زنان لاغر بسیار سخت بود چرا که نگاه آنها به زنان چاق دردآور است. اما در این باشگاه چون همه در یک سطح بدنی قرار دارند باهمکاری هم به صورت گروهی و دسته جمعی تمرینهای مناسب انجام میدهیم که این مسئله باعث میشود روند کاهش وزن بهتری داشته باشیم.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب