آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

824 views بار ۲۸ام خرداد ۱۳۹۰ admin اجتماعی , اخبار روز بدون نظر

بازداشت دختران نیمه‌عریان توسط سپاه
عکس

به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی “انتخاب”؛ یوسف طالب‌نژاد با اعلام خبر کشف ۲ محفل پارتی و دستگیری عوامل آن توسط سربازان بقیه‌‌الله سپاه ناحیه نور گفت: بر اساس اخبار و گزارش‌های واصله مردمی مبنی بر برپایی پارتی مختلط شبانه در منزلی واقع در یکی از شهرک‌های ساحلی نور و پس از بررسی و اطمینان از صحت و سقم خبر، اقدامات لازم برای انحلال این جشن و پارتی صورت گرفت.

وی تصریح کرد: سربازان بقیه‌الله سپاه ناحیه نور به همراه ضابطان قضایی انتظامی پس از کسب دستور مقام قضایی و هماهنگی لازم وارد محل برگزاری پارتی شدند که به محض ورود تعداد زیادی از دختران و زنان و مردان را با وضعیت نیمه‌عریان و در حال شرب خمر و مستی و رقص و پایکوبی مشاهده کردند.

فرمانده سپاه ناحیه نور افزود: این افراد که همگی شرب خمر کرده و حالت غیرعادی داشتند با مشاهده ماموران با آنان درگیر و اقدام به فحاشی کردند.

وی اضافه کرد: برخی از آنان نیز اقدام به پرتاب و دورکردن مشروبات الکلی خارجی و ادوات و آلات جرم به منازل و ویلاهای همجوار کردند و مانع ورود ماموران می‌شدند که توسط ماموران دستگیر و پس از تفهیم اتهام و ثبت اسامی و تنظیم صورتجلسه به همراه اقلام و آلات مکشوفه به کلانتری ایزدشهر نور منتقل شدند تا پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال و تحویل شوند.

وی از کشف ۷ بطری بزرگ یک لیتری مشروبات الکلی خارجی و دستگیری ۱۵ مرد و زن در این پارتی خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه نور درباره کشف محفل پارتی دوم نیز گفت: بر اساس گزارش‌های امت حزب‌الله و تحقیقات میدانی به‌عمل آمده توسط پرسنل واحد اطلاعات ناحیه نور برگزاری محفل پارتی مختلط همراه با موسیقی جاز و سیستم صوتی و… در روستایی در منطقه چمستان با هماهنگی مقام‌های قضایی این محفل کشف و ۱۶ زن و مرد دستگیر شدند.

طالب‌نژاد افزود: در این محفل پارتی نیز ۶ قوطی۵۰۰ سی‌سی مشروب مصرف شده از نوع ویسکی، ۳ قوطی۵۰۰ سی‌سی حاوی مشروب از نوع ویسکی، ۳ بسته پاسور، مقادیری مواد مخدر از نوع حشیش و ۲ بطری شیشه‌ای یک لیتری از انواع مشروبات الکلی خارجی مصرف شده کشف شد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب