آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

590 views بار ۲۹ام شهریور ۱۳۹۰ admin اخبار روز , ورزشی بدون نظر
اردوی تیم ملی فوتبال بانوان+تصاویر

تنها دو اردوی دیگر برای آمادگی ملی پوشان باقی مانده تا برای حضور در مسابقات غرب آسیا آماده شوند.

ایسنا: چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در رقابت های غرب آسیا در درحالی از امروز آغاز شده است که بنا بود ملی پوشان این هفته در گرگان اردو بزنند اما برگزاری مسابقه با تیم سرخ پوشان گرگان لغو شد تا اعضای تیم ملی تمرین خود را بر روی چمن مصنوعی زمین شماره دو کمپ تیمهای ملی ادامه دهند. 
تنها دو اردوی دیگر برای آمادگی ملی پوشان باقی مانده تا برای حضور در مسابقات غرب آسیا آماده شوند؛ مسابقاتی که پس از لغو حضور نمایندگان ایران در بازیهای انتخابی المپیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا بانوان فوتبال ایران باز هم تواناییهای خود را در این ورزش نشان دهند.
این روزها تمرینات تیم ملی بانوان از ساعت ۱۰/۳۰ تا ۱۲ و ۱۸ تا ۱۹/۳۰ روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر هفته انجام می شود و بازیکنان بعداز ظهر روزهای سه شنبه به منظور آمادگی برای شرکت در لیگ برتر به شهرهای خود باز می‌گردند.
این‌بار تیم ملی فوتبال بانوان درچمن مصنوعی زمین شماره دو کمپ تیمهای ملی و زیر نظر مریم ایراندوست و کادر فنی که از نصرت ایراندوست به عنوان مشاورفنی تیم بهره می برد، تمرین می‌کنند و به نظر می‌رسد که برای کسب مقام قهرمانی بسیار امیدوارند.
بنا به این گزارش، ملی پوشان پس از پایان تمرینات صبحگاهی خود به خوابگاهشان که حدود ۲۰ متر با زمین شماره دو فاصله دارد می‌روند؛ خوابگاهی که به نظر می‌رسد پیش از این به عنوان رختکن مورد استفاده قرار می‌گرفته است!خوابگاه بانوان با متراژ حدود ۲۰ متر و تختهای دوطبقه میزبان ۱۷ تن از بازیکنان تیم ملی است. خوابگاهی که از نظر ظاهری شرایط مناسبی را برای میزبانی از بانوان ملی پوش ندارد و گواه این مطلب هم تخت‌های دوطبقه‌ای است که با فاصله چند قدم از هم قرار دارند و حتی پرده‌های نصب شده در این مکان مرتب نیست تا شان حضور ورزشکاران تا حدودی حفظ شود. این درحالی است که پیش از این نیز مربی تیم ملی فوتبال بانوان از مشکل سرویس بهداشتی خوابگاه ملی پوشان خبرداده بود که مسوولان فدراسیون هم قول داده بودند تا اردوی سوم تیم ملی مشکل سرویس بهداشتی خوابگاه برطرف خواهد شد!

شاید تنها نشانه این مکان به عنوان خوابگاه بانوان فوتبال، عکسی از یک فوتبالیست است که به دیوار این خوابگاه به چشم می‌خورد. حتی منظر بیرونی و ورودی این خوابگاه نشان دهنده آن است که به صورت موقت برای اسکان ملی‌پوشان آماده شده است.

در شرایطی که برای ورزش بانوان برآوردن امکانات حتی از سوی مسوولان سخت به نظر می رسد، بازیکنان سعی دارند با آمادگی کامل قهرمان مسابقات غرب آسیا شوند.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب