آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

1,089 views بار ۱۱ام فروردین ۱۳۹۰ admin اخبار روز , سینمای ایران و جهان ۳ نظر

اخبار هنرمندان  درباره محمدرضا گلزار

اخبار هنرمندان

سال‌ها بزرگتر از سنش برخورد می‌کند. به نظر من یک بازیگر قبل از اینکه بازیگر باشد باید انسان خوبی باشد . آنجا است که خدا دستش را می‌گیرد …

پوران درخشنده کار گردان مطرح سینما چندی پیش در یادداشتی که در نشریه هفت نگاه منتشر شد به اظهار نظر درباره محمدرضا گلزار پرداخت.
خانم درخشنده در یادداشت خود نوشته بود: این گلزار واقعی است. از جنس مردم بودن کمکش کرده که بهترین باشد. من – گلزار را در تورنتو دیدم پیش از ان فکر نمی کردم آنقدر مردمی باشد . سرشار از انرزی با مردم ارتباط می‌گرفت. او خیلی زود جای خود را دل مردم باز کرد . اخلاقیاتش با بیشتر هم سالانش فرق می‌کند.

اخبار هنرمندان

سال‌ها بزرگتر از سنش برخورد می‌کند. به نظر من یک بازیگر قبل از اینکه بازیگر باشد باید انسان خوبی باشد . آنجا است که خدا دستش را می‌گیرد . اگر انسان خوبی بود جایگاه اش در میان مردم تثبیت می‌شود . وقتی مردم جایگاهش را انتخاب کنند ماندگار می شود . حالا اگر ارتشی به را بیفتد که او را از آنچه که هست پایین‌تر بیاورند – نمی‌توانند . کسی آن بالا هوایش را دارد که هیچ کس نمی تواند با خواست او جنگ کند.
خدا می‌خواهد که رضا موفق شود . چون لایق موقعیتی است که در آن قرار گرفته است . موفق است چون فرد توانایی است که می داند چه حرفی را چه لحظه‌ای بزند و چه کاری را چه وقتی انجام دهد . خوب فکر می‌کند و قدرت تصمیم گیری بالایی دارد.

 

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب

۳ نظر ارسال شده
  1. فرح گفت:

    پوران درخشنده یک جوری گفت گلزار خیلی بیشتر از سنش رفتار میکنه هر کی ندونه انگار ۲۰ سال داره: نا سلامتی سه سال دیگه میشه چهل ساله

  2. سارا گفت:

    god ilove golzar