آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

484 views بار ۲۰ام فروردین ۱۳۹۰ admin اجتماعی , اخبار روز بدون نظر

اخبار جدید فراخوان مشمولان وظیفه
 

اخبار جدید فراخوان مشمولان وظیفه ” src=”http://best2fun.com/wp-content/uploads/2011/04/sarbazi.jpg” alt=”sarbazi اخبار جدید فراخوان مشمولان وظیفه ” width=”300″ height=”200″ />

تابناک: اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان دیپلم و زیردیپلم متولدین سال‌های ۱۳۵۵ تا پایان سال ۱۳۷۰ که برگه اعزام به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا در ۱۸و۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۰ دریافت کرده‌اند برای اعزام به خدمت به مکان‌های زیر مراجعه کنید.

 

۱- مشمولان ساکن تهران بزرگ کلیه مشمولان دیپلم غایب و غیرغایب که زمان اعزام آنان در برگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا فروردین ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است در ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ فروردین سالجاری و کلیه مشمولان عادی (زیردیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۱ فروردین به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ محل مراجعه ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

۲- مشمولان ساکن شهرستان‌ها کلیه مشمولان دیپلم غایب و غیرغایب که زمان اعزام آنان دربرگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا فروردین ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است در ساعت ۷ صبح روز شنبه ۲۰ فروردین و کلیه مشمولان عادی (زیر دیپلم) غایب و غیرغایب در ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۱ فروردین به معاونت وظیفه عمومی استان مربوطه (درمرکز استان) مراجعه و حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همچنین، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای زمان اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کاردانی، کارشناسی و بالاتردر را اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ اعلام کرد.

مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کاردانی، ‌کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان فارغ‌التحصیل گروه‌های پزشکی که برگه اعزام به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ دریافت کرده‌اند برابر مفاد این اطلاعیه برای اعزام به خدمت سربازی خود اقدام کنند.

کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی (فوق دیپلم تا دکترا) که زمان اعزام آنان در برگه‌های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ قید شده است؛ بایستی در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ محل مراجعه اعلام شده است حضور پیدا کنند و آن دسته از مشمولانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به دریافت برگ اعلام محل مراجعه نشده‌اند. می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه از مشمولان خواست به هنگام مراجعه به رده‌های وظیفه عمومی، کلیه اوراق مربوط به اعزام شامل برگ اعزام به خدمت، ‌برگ واکسیناسیون، ‌برگ اعلام محل مراجعه و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی و … را به همراه داشته باشند.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب